Dzień urodzin jest ważny dla każdego z nas, szczególnie najmłodsi uwielbiają obchodzić go w wyjątkowy sposób, najlepiej w gronie przyjaciół. Przy planowaniu imprez dla dzieci często pojawia się pytanie, czy przyjęcie zorganizować w domu, czy może jednak poszukać innego rozwiązania.

Przyjęcie urodzinowe w domu?

Organizacja urodzin naszej pociechy w własnym domu lub mieszkaniu to często najbardziej ekonomiczna opcja, wymagająca od nas jednak dużej dawki zaangażowania, odpowiedzialności, a czasami również nerwów ze stali. Po pierwsze musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mamy wystarczającą ilość miejsca, aby mali goście mogli wygodnie bawić się i ucztować. Po drugie musimy zastanowić się nad menu, które będzie odpowiadało dzieciom ( i ich rodzicom) oraz nad tym, czy przygotujemy je samodzielnie, czy zdecydujemy się na usługi firmy cateringowej. Po trzecie powinniśmy zadbać o odpowiedni wystrój stołu i pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie.Imprezy dla dzieci nie mogą odbyć się bez dodatkowych atrakcji, postarajmy się żeby młodzi ludzie spędzili ten czas inaczej niż zwykle. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach do organizacji czasu dzieciom, możemy skorzystać z usług profesjonalnego animatora.

A może inna opcja?

Biorąc pod uwagę powyższe wymagania co do organizacji imprezy dla dzieci w domu, może warto zastanowić się nad powierzeniem organizacji przyjęcia profesjonalistom. W każdym większym mieście znajdziemy firmy oferujące organizację przyjęć dla najmłodszych, ceny za podstawowy pakiet zaczynają się już od około 30 złotych od osoby. Jest to opcja może nieco bardziej kosztowna niż samodzielna organizacja zabawy, ale mamy gwarancję bezpieczeństwa i dobrej zabawy dla dzieci.Przyjęcia takie często organizowane są w salach zabaw, gdzie dzieci mają wiele miejsca na figle i psoty. Szeroka jest też oferta dodatkowych atrakcji, takich jak na przykład: malowanie twarzy, pokazy sztuczek magicznych, pokazy chemiczne, pokazy baniek mydlanych i wiele, wiele innych do wyboru.

Pamiętajmy!

Czas początkowych klas szkoły podstawowej to okres, w którym grupa rówieśnicza zaczyna być ważna dla młodego człowieka, warto więc poświęcić nieco czasu i środków, by sprawić naszemu dziecku radość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here