Każdy zakład, w którym produkuje lub przetwarza się żywność, musi być zaopatrzony w sprzęt najwyższej jakości. Jest to wymagająca branża, gdzie liczy się przede wszystkim niezawodność. Nie można sobie pozwolić na przestoje, a także należy zapewnić doskonałą jakość produktu. Jeżeli prowadzisz podobny biznes, na pewno zainteresuje cię nasza oferta, w której znajdziesz zarówno nowe, jak i używane maszyny dla przemysłu spożywczego zapewniające świetną wydajność na lata.

Używane maszyny masarskie – wciąż w doskonałym stanie

W ofercie ERY Food Machinery posiadamy używane maszyny masarskie, które pomimo wcześniejszej eksploatacji wciąż zachwycają doskonałą wydajnością i stanem technicznym. W dalszym ciągu są w stanie zapewnić działanie na najwyższych obrotach przez długie lata. Poddawane są stałemu serwisowaniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać je w świetnej kondycji i mamy pewność, że oferujemy urządzenia spełniające wszystkie najwyższe normy. Tak więc za rozsądną cenę możesz nabyć maszyny, które nie odstają znacznie od nowego sprzętu masarskiego.

Starannie dobieramy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, co do którego eksploatacyjnych właściwości i wytrzymałości nie mamy wątpliwości. W naszym asortymencie znajdziesz  maszyny od zaufanych i cenionych producentów takich jak Treif, Velati, Loma, Marel, Vemag czy Handtmann oraz innych znanych w branży firm.

Nowoczesne wilki masarskie – niezastąpiony sprzęt w branży mięsnej i spożywczej

Profesjonalne wilki masarskie znajdą zastosowanie praktycznie w każdym przedsiębiorstwie gdzie mamy do czynienia z przetwarzaniem i produkcją jedzenia, od wielkich masarni po małe restauracje. Nasza szeroka oferta, w której znajdziesz modele o dużej różnorodności pod względem mocy i rozmiaru pozwoli Ci nabyć maszynę spełniająca Twoje potrzeby.

Dostępne w naszym asortymencie maszyny powstały z trwałych i mocnych materiałów, dzięki czemu zapewniają doskonałą odporność na uszkodzenia i działanie szkodliwych czynników. Doskonała jakość podzespołów decyduje za to o niezawodności i świetnych osiągach pozwalającym spełniać oczekiwania klientów nawet podczas trudnych warunków pracy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nowych o używanych maszyn masarskich na naszej stronie Eryfood. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z zakupem i opiszemy specyfikę konkretnego modelu. Jesteśmy otwarci na dialog – zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here