Hosting WordPress

0
1462

Każdy kto kiedykolwiek myślał o założeniu własnej strony internetowej na pewno nie raz zetknął się z takimi pojęciami jak WordPress, hosting czy domena. Warto wytłumaczyć, co oznaczają owe pojęcia, ponieważ ich znajomość jest kluczowa w procesie zakładania własnego bloga lub sklepu internetowego.

Otóż WordPress to nic innego jak system zarządzania treścią. Pozwala on na swobodne publikowanie treści na stronie. Ma on wbudowane wiele różnych wtyczek, takich jak na przykład WooCommerce. Jest to zupełnie darmowa wtyczka, która pozwala na stworzenie i zarządzanie sklepem internetowym. Widzimy więc, że WordPress stanowi naprawdę potężne narzędzie, którego obsługi musimy się nauczyć, jeśli myślimy o własnej stronie internetowej.

Wybieramy hosting dla strony www

Kolejnym pojęciem jest hosting, czyli serwer na którym przechowywane będą wszystkie dane związane z naszą stroną internetową. Warto zadbać o to, aby nasz hosting był wyposażony w certyfikat SSL, ponieważ poprawia to bezpieczeństwo oraz wpływa na pozytywne postrzeganie naszej strony przez innych użytkowników. Zakup hostingu to koszt od kilkunastu do kilkuset złotych. Hosting najczęściej wykupujemy w formie miesięcznej subskrypcji. Jeśli przestaniemy ją odnawiać, nasz serwer przestanie działać. Należy o tym pamiętać, jeśli nie chcemy aby spotkała nas niemiła niespodzianka. Wreszcie ostatnim ważnym zagadnieniem jest domena, czyli nic innego jak nazwa naszej strony internetowej. Domenę najczęściej wykupujemy na cały rok, a w przypadku pierwszego zakupu koszt domeny jest raczej symboliczny.

Jeśli już wiemy co oznaczają wymienione wyżej pojęcia, warto zastanowić się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Otóż po dość szczegółowym rozeznaniu okazuje się, że najlepszą możliwą propozycją jest hosting wordpress z kru.pl. Firma oferuje serwery w naprawdę przystępnych cenach, ponieważ najbardziej podstawowy hosting o pojemności 25GB, wyposażony w certyfikat SSL to wydatek rzędu 9.90 zł za rok. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli o założeniu własnej strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here