Mając swój obiekt hotelarski, zawsze warto wiedzieć, kiedy oferta ta cieszy się największym powodzeniem. Szczególnie, jeśli dostępne apartamenty nie znajdują się ani nad morzem, ani w górach, gdzie noclegi wynajmuje się najczęściej latem lub zimą. Dzięki systemowi IdoBooking można natomiast monitorować zarówno zachowania klientów, jak również przystępność noclegów. Co jeszcze zapewnia ten system rezerwacji przez internet?

System IdoBooking jest szybki i niezawodny

Prowadząc system rezerwacji online, nie ma chyba nic gorszego, jak niespodziewana awaria, która sprawia, że wielu potencjalnych klientów nie może skorzystać z oferty. Ci zaś, którzy już dokonali rezerwacji, nie mają możliwości podejrzeć, jaki jest jej status. Każda taka awaria mocno rzutuje na wiarygodność i profesjonalizm firmy oferującej wynajem noclegów.

Natomiast system IdoBooking pozwala spać spokojnie. Działa bez zarzutu nawet wtedy, gdy trafia się tak zwany gorący czas w branży turystycznej i dotyczącej wynajmu w ogóle. Praktycznie każda firma, która będzie z niego korzystać, nie powinna mieć najmniejszych problemów z księgowaniem wpłat i monitorowaniem nadchodzących rezerwacji.

Wszystkie te operacje system zlicza w czasie rzeczywistym i nie zawiesza się, nawet jeśli ze strony umożliwiającej dokonanie rezerwacji korzysta jednocześnie duża liczba internautów. Jest to najprostszy sposób, w jaki można udostępnić klientowi ofertę tak, by czuł się pewnie, a zarazem miał świadomość, że firma nie stara się „wcisnąć” mu noclegu na siłę.

Profesjonalny system IdoBooking umożliwia rezerwację z różnych miejsc w sieci

Tylko niewielka liczba potencjalnych klientów dokonuje rezerwacji noclegu bezpośrednio na oficjalnej, firmowej stronie internetowej. Doświadczony przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę, a im wcześniej to się stanie, tym lepiej. Jest wielce prawdopodobne, że zdecyduje się na system IdoBooking właśnie z uwagi na to, by wiedzieć, z jakich miejsc w sieci klienci rezerwują apartamenty.

Oprogramowanie IdoBooking idealnie się do tego nadaje, a przy tym nie wymaga poświęcania swojego czasu na taką czynność. Wystarczy tylko dostosować ten system do swojej firmy, uwzględniając wszelkie miejsca w sieci, skąd mogą przychodzić rezerwacje, a program ten automatycznie je odpowiednio zaindeksuje.

Dzięki temu właściciel obiektu hotelarskiego czy lokalu na wynajem może zorientować się, w jakim okresie w ciągu roku może liczyć na najwyższy dochód z takiej działalności. Poza tym łatwo też na bieżąco informować klientów, jakie noclegi są jeszcze dostępne bądź też w jakich terminach można dokonać rezerwacji tych apartamentów.

Przedsiębiorca, który tylko udostępnia na swojej stronie ofertę hoteli czy pensjonatów, nie będzie musiał też każdorazowo zmieniać dostępną liczbę pokoi w danym obiekcie, gdyż system IdoBooking zrobi to za niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here