Dlaczego warto jest rozważyć wdrożenie kampanii Google Ads (Adwords)? Na co w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy rozważamy takie rozwiązanie? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Warto jest jednak wiedzieć, co dokładnie sprawia, że taka kampania jest skuteczna.

Zanim jednak przejdziemy do kwestii związanych z tym, jak kształtuje się skuteczność reklama Google Ads (dawniej Adwords), spróbujmy znaleźć odpowiedź na pytanie, dla kogo przeznaczona jest taka kampania. Tak naprawdę, nie ma znaczenia, czy nasz biznes jest duży, czy raczej należy do tych mniejszych. Jeśli tylko będziemy wiedzieli, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać poprzez wdrożenie kampanii Google Ads spokojnie powinniśmy się na takie właśnie rozwiązanie zdecydować. Czy będzie ono dla nas odpowiednie – przy odpowiedniej optymalizacji, z całą pewnością tak.

Czy kampania w Google wyklucza wdrożenie klasycznego pozycjonowania?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy klasyczne pozycjonowanie nie jest jednak lepszym rozwiązaniem, aniżeli kampania w Google Ads. Bardzo często pojawiają się też pytania związane z tym, czy klasyczne pozycjonowanie naszej witryny, nie będzie wpływało niekorzystnie na kampanię w Google Ads (Adwords). Jak się okazuje – nie ma potrzeby się o to martwić. Zarówno pierwszy sposób zwiększania widoczności naszej strony w Sieci, jak również drugi, w żaden sposób ze sobą nie kolidują. Warto jest zatem rozważyć wdrożenie zarówno pierwszego rozwiązania jak i drugiego. Wówczas – przede wszystkim dzięki kampanii Google Ads, uda nam się w dość krótkim czasie znacząco zwiększyć sprzedaż, jak również ruch na stronie. Z kolei dzięki klasycznemu pozycjonowaniu, będziemy w stanie sprawić, że po wpisaniu konkretnych fraz, nasza strona pojawi się bardzo wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Jak zatem bardzo wyraźnie widać, zarówno klasyczne pozycjonowanie, jak i kampania w Google Ads  w żaden sposób się nie wykluczają. Jeśli jednak chcecie się państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat samej w sobie kampanii oraz tego, w jaki sposób ona działa, serdecznie zapraszamy na stronę: https://altemedia.pl/kampanie-google-ads-adwords/. Doświadczeni specjaliści opowiedzą o sposobie działania takich reklam, zaproponują najlepsze rozwiązanie i stworzą idealnie dopasowaną kampanię do potrzeb Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here