Chcesz przeprowadzić się do Gdańska, lub już to mieszkasz ale szukasz innego mieszkania? Boisz się kosmicznych cen, jak to bywa przy zakupie nieruchomości w trójmieście? Przedstawimy tobie Nieruchomości na sprzedaż Gdańsk!

Naszą pierwszą propozycją jest mieszkanie w bajecznej Oliwie. Obiektywnie jest to jedna z najlepszych dzielnic Gdańska. Jest bardzo zalesiona, dzięki parkowi oliwskiemu, który znajduje się ulice obok tego mieszkania. W tej dzielnicy znajdują się też liczne sklepy (lidl, biedronka, żabka itp.), komunikacja miejska (dworzec- Gdańsk Oliwa, tramwaje i autobusy), a także szkoła podstawowa, przedszkole oraz najlepsze liceum w Gdańsku. Jak sam widzisz dzielnica jest naprawdę idealna, jednak przejdźmy do mieszkania. Znajduje się ono na ulicy Opackiej, ma 3 pokoje i powierzchnie 60,4 metrów kwadratowych. Jest ono nowoczesne ponieważ jest z 2019 roku. Jest położone na parterze w pięciopiętrowym budynku, z windą. Dostępne są: balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny. Było zamieszkiwane tylko 3 miesiące. Ogłoszenie jest bezpośrednie, od właściciela, bez pośrednika. Cena wynosi: 840 000 złotych.

Kolejnym mieszkaniem jakie proponujemy jest piękny, przestronny i jasny apartament w prestiżowej inwestycji Inpro Trzy Żagle w doskonałej lokalizacji Gdańsk – Przymorze. Przymorze to kolejna cudowna dzielnica, jest niezwykle blisko morza (od mieszkania to jedyne 300 metrów!). Znajduje się tam też galeria przymorze oraz oczywiście kilka sklepów spożywczych. Apartament jest naprawdę ekskluzywny, bo znajduje się w siedemnastopiętrowym wierzowcu, na ulicy Olsztyńskiej. Ma 3 pokoje, a jego powierzchnia wynosi 67 metrów kwadratowych. Jest po generalnym remoncie, więc stan jest idealny. Razem z mieszkaniem nabyjesz: taras, piwnice, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny. W przypadku, także mieszkanie sprzedaje właściciel.

Ostatnią ofertą jest mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska- Ujeścisko na ulicy Świętej Jadwigi. Blisko apartamentu znajduję się przystanek autobusowy, tramwajowy, kilka sklepów, poczta oraz szkoła. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje się pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 36,1 m oraz
przedpokój o powierzchni 5,3 m.

Na drugim poziomie znajduje się:

  • Łazienka – 4,2 m
  • Pokój 1 – 10,7 m
  • Pokój 2 – 7,7 m
  • Przedpokój – 3,4 m

Razem z mieszkaniem dostajesz piwnice, oraz prywatne miejsce parkingowe. Razem apartament ma 3 pokoje i powierzchnie 69 metrów kwadratowych. Mieszkanie nabywa się bez pośrednika, a jego cena to 600 000.

Polecamy przejrzeć te oferty na https://kazo.pl/gdansk, kto wie, może któryś z tych to twój przyszły dom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here