Dziś mnóstwo rzeczy kupujemy przez internet. Poczynając od ubrań, kończąc nawet na produktach spożywczych. Jest to dla nas bardzo wygodne rozwiązanie, nie musimy nawet wychodzić z domu.

Dziś mnóstwo rzeczy kupujemy przez internet. Poczynając od ubrań, kończąc nawet na produktach spożywczych. Jest to dla nas bardzo wygodne rozwiązanie, nie musimy nawet wychodzić z domu. Mamy bowiem możliwość obejrzenia wszystkiego dokładnie na stronach internetowych, zapoznanie się z kluczowymi informacjami na temat produktów, możemy nawet zadawać pytania za pomocą chatów. Co jednak najważniejsze, dzięki temu możemy zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu. Idąc na zakupy do sklepów stacjonarnych, bardzo często godzinami poszukujemy rzeczy, którą w internecie znaleźlibyśmy w kilka minut. Nic więc zatem dziwnego, iż sklepy internetowe z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularnością.

Inwestycja w sklep online – warto czy nie warto?

Czy zatem warto zainwestować w swój własny sklep internetowy? Zdecydowanie tak, ponieważ wiąże się to z wieloma korzyściami, w stosunku do pomysłu o sklepie stacjonarnym. Przede wszystkim sklepy internetowe można prowadzić nawet będąc we własnym domu. To my decydujemy w jakich godzinach pracujemy, czas w pracy jest dość elastyczny. Możemy zatem pozwolić sobie nie tylko od czasu do czasu na chwilę wolnego, ale również na załatwienie jakichś ważnych spraw. Będąc na etacie godziny pracy dość często nas ograniczają, a przecież każdy z nas niekiedy ma do załatwienia jakieś sprawy w ciągu dnia.

Własny sklep tańszym kosztem

Kolejnym plusem posiadania sklepu internetowego, jest oszczędność. Otwierając sklep stacjonarny, przede wszystkim trzeba pomyśleć o jakimś lokalu do wynajęcia. By sklep mógł się rozwijać, powinien być to lokal w centrum miasta bądź też na jakimś dużym osiedlu. Wynajęcie lokalu na obrzeżach, na których rzadko się ktoś pojawia, nie ma żadnego sensu. Tymczasem ceny takich lokali są bardzo wysokie, już na samym początku mogą nas nieco przygnieść koszty. Tymczasem decydując się na sklep internetowy, nie mamy takich zmartwień. Możemy wynająć mały magazyn bądź też przekształcić jakoś posiadany przez nas garaż, by móc tam trzymać asortyment. Na początku gdy nasza działalność dopiero się rozwija i nie mamy jeszcze tak dużych ilości towarów, możemy na spokojnie opracować strategię dotyczącą przechowywania całego asortymentu.

Łatwy start sklepu internetowego

Łatwy start sklepu internetowego

Niewątpliwą korzyścią jest również to, iż sklepy internetowe na początku można prowadzić samodzielnie. Póki wszystko się nie rozwinie, spokojnie jesteśmy w stanie sami dać sobie ze wszystkim radę, ewentualnie możemy szukać pomocy jakiejś księgowej. Być może nasi domownicy w wolnej chwili również będą w stanie nam pomóc, dlatego nie ma konieczności zatrudniania pracowników. Gdy sklep się rozwija, wówczas oczywiście potrzebni są pracownicy, jak i jakiś magazyn. Jednak na samym początku nie musimy o tym myśleć. Mamy czas na przeanalizowanie tego, czy taka działalność w ogóle będzie nam się opłacała. Co prawda towary musimy zakupić, ale tutaj również można skorzystać z wielu bardzo prostych rozwiązań. Między innymi wiele hurtowni zgadza się sprzedać nam towary i trzymać je u siebie, wysyłając je ze swojej siedziby. Dzięki takim rozwiązaniom sklepy internetowe powstają hurtowo bo nawet jeśli coś się nie uda, nie ponosimy aż tak wysokich kosztów.

Tych kilka plusów tak naprawdę jest tylko wstępem do tego, dlaczego opłaca się mieć swój własny sklep internetowy. Wówczas samy dysponujemy swoim czasem, sami jesteśmy swoimi szefami. Mamy mnóstwo możliwości dotyczących magazynowania towarów, nabywania ich itp. Mamy czas na przeanalizowanie, czy to wszystko będzie nam się opłacało. Jednak nim w ogóle zaczniemy o tym wszystkim myśleć, musimy zainwestować w swoją własną stronę internetową, przez którą będziemy prowadzić sklep. Nie jest to mały wydatek, ale niezwykle opłacalny. Posiadając bardzo dobrze zaprojektowaną stronę, jesteśmy w stanie pozyskać nawet najbardziej wymagających klientów. Jak jednak wejść w posiadanie takiej strony? Warto w tym wypadku skorzystać z pomocy profesjonalistów. Takimi profesjonalistami są natomiast ludzie zasilający szeregi Idosell Shop. Na czym polega ich działalność?

Czym jest Idosell Shop?

Idosell Shop zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych na zamówienie. Graficy pracujących pod ich szyldem, zajmują się dostosowywaniem wyglądu sklepu do oczekiwań, jakie mają klienci. Zapewniają wsparcie techniczne, a ich silnik sklepowy jest przyjazny dla Google.

Plusem korzystania z usług Idosell shop jest to, iż można dowolnie modyfikować wygląd swojej strony. Dla osób, które być może nie chcą poświęcać aż tak dużo czasu na tę kwestię, firma oferuje dziesiątki gotowych szablonów. Jednak jeśli sami mamy jakieś pomysły i uwagi pod tym względem, wówczas bardzo chętnie podejmują się oni tworzenia czegoś, co jest zgodne z naszymi oczekiwaniami. Wszystko po to, by nasz sklep był wyjątkowy i przede wszystkim zadowalał nas pod każdym względem. Idosell Shop oferuje również mnóstwo gotowych funkcji, jest ich tysiące. Gwarantują oni również na naszych stronach wiele różnorodnych integracji, przykładowo z bankami, porównywarkami cen czy też z kurierami. Firma również bardzo mocno stawia na zaoferowanie swoim klientom rozwiązań, które umożliwią im podbijanie nie tylko rynku polskiego, ale również i zagranicznego. Sprzedaż międzynarodowa jest możliwa dzięki wprowadzeniu wielu wersji językowych, możliwości sprawdzania różnych walut i ich przeliczników. Dzięki temu możemy liczyć na to, iż również osoby z zagranicy będą zainteresowane naszym asortymentem.

Łatwa integracja stanów magazynowych

Łatwa integracja stanów magazynowych

Ponadto systemy wprowadzane przez Idosell Shop, świetnie sprawdzają się u osób posiadających nie tylko sklep internetowy, ale i stacjonarny. Dbają o spójność stanów magazynowych, dokonują automatycznej synchronizacji zamówień pomiędzy sklepem internetowym, a stacjonarnym. Można zatem na bieżąco obserwować ilość towarów zakupionych w punkcie stacjonarnym i online. Ponadto nigdy nie będziemy postawieni w sytuacji gdy klient zakupi towar, którego nie ma w naszych stanach magazynowych. Sklepy są tworzone również zgodnie z wszelkimi wymogami prawnymi. Bierze się pod uwagę RODO ale również i Ustawę o Prawach Konsumenta.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z usług Idosell Shop? Powodów oczywiście jest wiele, zważywszy na to, jak wiele praktycznych i nowoczesnych rozwiązań oferuje nam firma. Warto jednak również mieć świadomość tego, iż obsługuje ona ponad 4500 tysiąca sklepów internetowych. Oczywiście w internecie sklepów jest mnóstwo, jednakże taka liczba zdecydowanie zalicza się do wysokich. Pokazuje nam również jak wiele osób zaufało Idosell Shop i nie żałuje tej decyzji, skoro nadal świetnie funkcjonuje na rynku internetowym. Firma może pochwalić się obsługą najbardziej znaczących i przede wszystkim doskonale znanych nam wszystkich sklepów. Można wymienić tutaj sklep internetowy Konesso czy też niezwykle popularny czasnabuty.pl. Oczywiście ilość obsługiwanych sklepów przez firmę cały czas rośnie. Podejmują się oni tworzenia nie tylko dużych sklepów, ale również i tych stosunkowo małych.

Jakość potwierdzona nagrodami

O jakości usług świadczonych przez Idosell Shop świadczy również fakt, iż zostali oni niejednokrotnie nagrodzeni za swoją pracę. Wśród wyróżnień można między innymi wymienić Diament miesięcznika Forbes 2016, Diamenty miesięcznika Forbes 2018 czy też super ekomers 2016. Firma działa na rynku od roku 2000 i cały czas niezmiennie się rozwija. Zatrudnia wielu specjalistów, którzy trzymają pieczę nad poszczególnymi sklepami, służąc swoją pomocą techniczną. W ich skład wchodzą programiści, administratorzy, webmasterzy, konsultanci oraz oczywiście artyści. Wszystkie te osoby razem, tworzą jedne z najlepszych sklepów internetowych, które cieszą się popularnością wśród klientów i ich uznaniem.

Czy zatem warto przy otwieraniu sklepu internetowego, zastanowić się nad skorzystaniem z usług Idosell Shop? Zdecydowanie jest to opcja warta rozważenia. Firma bowiem nie tylko pomaga nam w tworzeniu i prowadzeniu strony naszego sklepu, ale również doradza w kwestii dotyczącej samego rozpoczęcia działalności, ze względu na ich długoletnie doświadczenie na rynku. Dostajemy zatem nie tylko to za co płacimy, ale również wiele pobocznych rad, bardzo cennych z punktu widzenia osób początkujących, próbujących odnaleźć się w świecie sklepów online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here