Profesjonalna pomoc przy trudnych kredytach

0
1358

Kiedy mamy do czynienia z trudnym kredytem

Wiele osób pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, że w swoim życiu i kontaktach z bankami miało do czynienia z trudnym kredytem. Tym mianem określane są bowiem kredyty, z którymi wiązały się trudności z ich pozyskaniem w banku. Do tej kategorii zaliczymy więc kredyty dla zadłużonych https://habzafinanse.com.pl/trudne-kredyty-dla-zadluzonych/, bez zdolności kredytowej, konsolidacyjne itp. Wszystkie są skomplikowane, wymagają od nas dużo samodyscypliny, zaangażowania i czasu. Procedura jest czasochłonna i niekiedy skomplikowana, jednak możliwa do przejścia.

Jeśli jednak nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie finansów i nie znamy się na produktach finansowych, a bank już raz odmówił nam kredytu, swoje kroki powinniśmy skierować do profesjonalisty. Każdy kolejny odrzucony wniosek o kredyt oddala nas od uzyskania finansowania. Zamiast więc strzelać na oślep udaj się do profesjonalnego doradcy kredytowego nie związanego z żadnym bankiem.

Profesjonalny doradca kredytowy

Chcielibyśmy na wstępie jeszcze raz zaznaczyć, że mowa o doradcy kredytowym, który w swojej pracy jest niezależny. Mianowicie, nie pracuje dla żadnego banku, a tym samym nie reprezentuje interesów konkretnej placówki. Dzięki takiemu wyborowi zyskujemy pomoc profesjonalisty, który ma na celu reprezentowanie interesów tylko i wyłącznie swojego klienta, czyli naszego.

Profesjonalny doradca kredytowy to nieoceniona pomoc w przypadku starań o trudne kredyty. Dlaczego?

Profesjonalna pomoc przy trudnych kredytach

Poza tym co już zostało powiedziane, pośrednik ma szeroką wiedzę na temat usług finansowych i produktów bankowych. Do tego dokładnie zna aktualne oferty banków, a także ich praktyki. Dzięki temu wie gdzie mamy szanse na kredyt, a tym samym gdzie warto złożyć wniosek. Profesjonalny doradca kredytowy pomoże nam poprawić zdolność kredytową jeszcze przed wizytą w placówce. Przygotuje nas i przeprowadzi przez cały proces kredytowania. Żaden warunek czy postanowienie umowy nie będzie dla nas niezrozumiałe.

Profesjonalny doradca kredytowy to nie wymysł, a konieczność zwłaszcza przy trudnych kredytach. Jako jedyny może bowiem prowadzić negocjacje z osobą decyzyjną w banku. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na pozytywną decyzję, a także na uzyskanie dużo lepszych warunków kredytowania aniżeli standardowe, oferowane przez zwykłego pracownika i jednakowe dla wszystkich klientów. Z pośrednikiem kredytowym mamy także szansę na otrzymanie wstępnej decyzji w sprawie finansowania, jeszcze przed złożeniem formalnego wniosku o kredyt. Jest to bardzo istotne, gdyż już 3 decyzje odmowne mogą przesądzić o tym, że nie otrzymamy finansowania w żadnym banku przez długi czas. Z pomocą doradcy jesteśmy w stanie tego uniknąć.

Co więcej, nawet po otrzymaniu kredyt nie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Przez cały okres kredytowania doradca kredytowy pozostaje do naszej dyspozycji. Jego praca kończy się bowiem dopiero w momencie spłaty ostatniej raty przez klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here